تیوب مسی CCM
Cooper mould tube, Mould assembly & etc

تیوپ مسی

تیوب مسی CCM
Cooper mould tube, Mould assembly & etc

ریخته گری پیوسته فولاد طی دهه های گذشته شاهد پیشرفت های مهم فناوری بوده است. این امر منجر به افزایش قابل توجه بهره وری و کیفیت محصول لازم برای تولید آن شده است، بخش مهندسی شرکت پرتو گستر در دستیابی به بهره وری و کیفیت هر چه بیشتر همواره با مشتریان همراه بود است.
امروزه پیشرفت روز افزون در فناوری ریخته گری با توسعه قالب های پیشرفته از آلیاژهای مس امکان پذیر شده است، شرکت پرتو گستر طیف وسیعی از انواع تیوب مسی مورد نیاز صنعت فولاد را تأمین می کند.
شرکت پرتو گستر دارنده بزرگترین انبار موجودی تیوب مسی در ایران می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.8]

تیوب مسی پرتو گشتر
تیوب مسی پرتو گشتر
تیوب مسی پرتو گشتر


تیوب مسی شرکت پرتو گستر دارای آبکاری دولایه کروم و نیکل به ضخامت ۲ برابر سایر نمونه موجود در بازار می باشد و نیز تیپر تیوب از نوع پارابولیک بوده که بروزترین و بهترین نوع تیپر است که همین موارد باعث افزایش کیفیت و عمر تیوب می گردد. این شرکت تنها تیوب چینی دارای این تیپر را عرضه می کند و دلایل ذکر شده باعث شده تا این شرکت با کیفیت ترین تیوب ساخت چین در بازار ایران را عرضه کرده و رضایت مشتریان را جلب نماید.

نقشه ذوب تیوپ مسی


عملکردهای مناسب و مورد نیازی که باید بوسیله قالب ها و مواد در ریخته گری مداوم برآورده شوند وابسته به میزان فشار درگیر با آن دارد. میزان این فشارعمدتاً توسط دستگاه و پارامترهای ریخته گری از پیش مشخص است، این بدان معنی است که بسته به نوع، شکل، و ساختار محصول نهایی، قالب های مختلفی مورد نیاز است. در هنگام طراحی قالب جدید، برای دستیابی به آیتم های مهمی نظیر کیفیت بالای محصول، سرعت ریخته گری بهینه، عملیات ریخته گری صاف و عمر طولانی قالبها، باید تیوب مسی صحیح انتخاب شود.

یک مثال خوب در این زمینه، ویژگی های فنی موجود در متریال قالبهای مدرن برای فرآیندهای ریخته گری near-net-shape-casting است که در سالهای اخیر ایجاد شده است. در این روش، سرعت ریخته گری بسیار بالا حاصل می شود و نسبت بسیار بیشتری از مواد مذاب باید به منظور تشکیل یک پوسته به اندازه کافی پایدار، به حالت جامد تبدیل شود. درجه حرارت بالای بدست آمده نیازمند قالب هایی با سطح مقاومت بیشتر دارد. در همان زمان، یک تنش حرارتی با تناوب بالا می تواند رخ دهد، به عنوان مثال در رول های ریخته گری این ویژگی های الزامی متنوع باید توسط مواد بسیار پیشرفته و تخصصی تیوب مسی برآورده شود.

شرکت پرتو گستر تامین کننده تیوب مسی های با کیفیت در جهت ارائه راه حل های مفید و موثر برای طیف گسترده ای از صنایع ریخته گری و با در نظر گرفتن الزاماتی مهمی که مدام در این صنعت در حال تغییر هستند به مشتریان خود می باشد.

انواع تیوب مسی

اهمیت تولید تیوب مسی در داخل کشور:

با در نظر گرفتن این مطلب که تیوب ریخته‌گری مداوم یک کالای مهم در واحد فولادسازی کارخانه‌ها محسوب می‌شود و همچنین با ذکر این مطلب که کشور ما با توجه به معادن متعدد و گسترده توانایی تولید نوع مرغوبی از مس را دارد، می‌توان این محصول را در داخل کشور و با هزینه‌ای کمتر نسبت به نمونه خارجی آن تولید کرد.

ویژگی‌های تیوب مسی باکیفیت:

عمری بین ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ مرتبه ذوب ریزی

سختی بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ ویکرز (Vickers)

انتقال حرارت تقریباً مشابه فلز مس: w/(m.k)  0.399

اصطکاک اندک مابین سطح داخلی تیوب و مواد مذاب، و باقی نماندن اثر بر روی شمش

تیوب مسی شرکت پرتو گستر
دیود و تریستور
فهرست